Malatya Öz Haber

"Sizler bizim geleceğimizsiniz"

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Söz Gençlerin programı kapsamında Metin Emiroğlu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

"Sizler bizim geleceğimizsiniz"
Tarih: 20-02-2019 00:04

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Söz Gençlerin programı kapsamında Metin Emiroğlu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Başkan Polat Öğrencilerle bir araya gelmeden önce Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut ile bazı anaokulu bahçelerinin yeniden düzenlenmesi ile ilgili protokol imzaladılar.

Protokol imza töreni sırasında bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bulut, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ile Anaokulu eğitimi veren bazı okullarımızın bahçelerinin yeniden düzenlenmesine yönelik olarak bir protokol imzaladık. Gerçekleştirilen bu protokol ile çocuklarımızın sosyal hayata hazırlanmasına katkı sunacak sosyal aktiviteleri rahatlıkla yapacakları güzel alanlara hazırlanacak. Bu alanların hazırlanmasında bizlere vermiş olduğu katkılardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Çocuklar için hazırlanmış çok güzel bir projenin hayata geçirildiğini belirten Başkan Polat,”Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime yapılacak her türlü yatırıma destek olmaya gayret gösteriyoruz. Eğitime başlama yaşının ne kadar aşağı çekersek başarıyı yakalamamız daha kolay olur. Çocuklarımızın eğitim gördüğü alanlardaki fiziki alanların iyileştirilmesi çok önemli. Bu çalışmalarından ve projenin hayata geçirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yapılan protokol sonrası Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelen Başkan Polat, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Öncelikle kendinize bir hedef belirlemeli ve bu hedefe ulaşabilmek için yoğun bir çalışma içerisine girmelisiniz. Her zaman işinizde başarılı olmak için ne yapıyorsanız yapın en iyisini yapmaya çalışın. Okumayı hiçbir zaman ihmal etmeyin” dedi.  

Program sonrasında  Başkan Polat öğrencilerden gelen soruları da cevapladı.

 


Kaynak: Malatya Öz Haber

YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç